- AKADEMIA SMART BIZNESU -

Akademia Smart Biznesu

Akademia Smart Biznesu

AKADEMIA SMART BIZNESU to projekt, w którym ENERGOGAS jako partner swoich Klientów wspiera ich przedsiębiorcze decyzje.

ENERGOGAS wspiera swoich Klientów, dodając mocy nie tylko poprzez energię i gaz, ale napędzając je do rozwoju. Doceniamy SMART DECYZJE i ich rolę w prowadzeniu biznesu, a za każdą firmą, każdym naszym Klientem jest jakaś historia, a my chcemy je pokazać zaprezentować szerszemu gronu. 

Jesteśmy ambasadorem naszych Klientów i ich przedsiębiorczych decyzji! Na naszym blogu możecie poznać naszych Klientów i ich działalność. Prezentujemy kim są, czym się zajmują, a przede wszystkim do czego napędza ich nasza energia i jak rozwijają się dzięki oszczędnościom z naszej współpracy.

 

 

Chcemy być nie tylko twoim partnerem w oszczędzaniu energii elektrycznej lub gazu ziemnego, ale również wspierać Twój biznes. Działalność każdego z naszych klientów jest wyjątkowa, a my chcemy zaprezentować naszym i Państwa potencjalnym klientom jak ją realizujecie. Dlatego kierujemy do Państwa zaproszenie do współpracy. Prezentujemy działalność naszych klientów za pośrednictwem kanałów promocyjnych ENERGOGAS. Prezentujemy czym się zajmują, w jaki sposób działają, do czego napędza ich nasza energia i jak inwestują dzięki oszczędnościom z naszej współpracy.  

 

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami naszych Klientów i ich historii! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Kotka Cafe – Gdańsk

Kotka Cafe – Gdańsk

Pyszne domowe ciasta, kawa, herbata i koty.

Producent Domów Hanlo – Jagatowo

Producent Domów Hanlo – Jagatowo

Hanlo spełnia marzenia o domu w trybie przyspieszonym.