- AKADEMIA SMART BIZNESU -

ADent – Anna Kossakowska – Warta

ADent – Anna Kossakowska – Warta

ADent jest nowoczesnym gabinetem stomatologicznym, który prowadzi Anna Kossakowska. W Warcie mieści się placówka, którą kieruje stomatolog koncentrująca się na swoich pacjentach - niezależnie od wieku, po wyjściu z gabinetu, każdy mówi, że jeszcze tu wróci. W czym tkwi sekret?

Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną w przystępnych cenach. – wyjaśnia dr Anna Kossakowska. – Inwestujemy w nowe technologie oraz najlepsze na rynku materiały. Wszystkie zabiegi wykonujemy bezboleśnie przy użyciu najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu renomowanych firm.

Stomatolog podkreśla również, że sam sprzęt to nie wszystko: –  Dlatego bierzemy udział w licznych kursach i szkoleniach tak, aby zapewnić opiekę stomatologiczną nieodbiegającą od najwyższych światowych standardów. Bo takich miejsc u nas w kraju brakuje. – dodaje. – Chcąc utrzymać najwyższe standardy świadczonych usług, zainwestowaliśmy w innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dysponujemy szeroką bazą urządzeń specjalistycznych, pozwalających na dokładną diagnozę oraz na przeprowadzanie zabiegów, wymagających dużej dokładności i precyzji.

 

W Gabinecie ADent najważniejsze jest kompleksowe podejście do pacjenta– jeśli endodoncja (leczenie kanałowe) to tylko z użyciem mikroskopu, jeśli stomatologia zachowawcza to tylko przy użyciu najlepszych na rynku materiałów, jeśli chirurgia to tylko atraumatyczna.

Co z bólem i strachem?  Profesjonalnie przygotowany personel medyczny pomoże z uśmiechem, bez strachu i bezboleśnie przejść przez wszystkie zabiegi: –  Nie bójmy się dentysty, to nie boli – to szansa na uzyskanie wymarzonego uśmiechu. – przypomina stomatolog – Współczesna stomatologia wykorzystuje bardzo skuteczne metody znieczulania miejscowego. Podczas zabiegu pacjent czuje się komfortowo i praktycznie nie odczuwa bólu. A dla tych, którzy panicznie boją się zabiegów chirurgicznych możemy zaproponować zabiegi w znieczuleniu w sedacji wziewnej.

Zespół dr Anny Kossakowskiej lubi swoją pracę i potwierdzają to uśmiechnięci pacjenci wychodzący z gabinetu. To najlepszy dowód na satysfakcję z poziomu obsługi: – W trosce o najwyższy standard świadczonych usług, nasza kadra lekarska nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach. Naszym lekarzom nie są obce najnowsze metody leczenia stosowane w stomatologii. – mówi lekarz.

Gabinet stawia pacjenta na pierwszym miejscu. Zarejestrowani pacjenci otrzymują sms-owe powiadomienia o zbliżającej się wizycie, a dodatkowe udogodnienia czekają na odwiedzających także przed gabinetem, gdzie znajduje się prywatny parking oraz stojak dla rowerów. Budynek jest przystosowany także dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich: – Każdy z nas jest inny i potrzebuje czegoś innego, a my staramy się spełnić Twoje oczekiwania. Na pierwszej wizycie lekarz przeprowadza diagnozę, omawia plan leczenia oraz wskazuje najlepsze możliwe rozwiązania leczenia. – dodaje dr Anna.

W gabinecie szczególnymi pacjentami są dzieci, a dla tych zostało przygotowane specjalne traktowanie: – W trosce o dobre samopoczucie psychiczne i zmniejszenie stresu związanego z wizytą u stomatologa naszych małych pacjentów na poczekalni znajduje się tablica edukacyjna. Jesteśmy odpowiednio przygotowani na wizytę Twojego dziecka. Przeprowadzamy płynną aklimatyzacje, zakończoną nagrodą. – mówi Kossakowska.

Miejscem oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty jest szykownie urządzona poczekalnia. Można tu przejrzeć nową prasę i tematyczne magazyny. Poczekalnia została wyposażona w telewizor, gdzie pacjenci mogą wybierać interesujące ich kanały. W tym gabinecie nie ma mowy o kompromisach, czy oszczędności w kwestiach czystości. Jest wyposażony w  sterylizatornię spełniającą wszelkie normy i najwyższe wymagania bezpiecznego mycia, dezynfekcji oraz sterylizacji stosowanych urządzeń i narzędzi. Gabinet pomiędzy wizytami podlegają wnikliwej dezynfekcji.

Pełen profesjonalizm i dokładność są cechami, które połączyły dr Kossakowską i jej Doradcę Energetycznego, Kasię: – Mój doradca bardzo rzetelnie wykonuje swoją pracę. Pomógł mi szybko i bez problemów. Współpraca z takimi ludźmi to czysta przyjemność. – mówi stomatolog. – Oszczędności wygenerowane z rachunku na energię przeznaczymy na rozwój firmy i inwestycję w zakup kolejnych sprzętów.

Zapraszamy do kliniki stomatologicznej ADent w Warcie. Znajdziecie tutaj wspaniałą kadrę lekarzy stomatologów z ogromnym doświadczeniem w stomatologii zachowawczej i dziecięcej, protetyce i endodoncji. Można tu wykonać szereg zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz laseroterapii w przyjaznej i spokojnej atmosferze.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej gabinetu: www.stomatologwarta.pl

Zobacz jak działa kadra ADent na Facebooku i śledź profil: WEJDŹ NA PROFIL

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Wyrób Wędlin Tradycyjnych – Adam Węgłowski – Karniewo

Wyrób Wędlin Tradycyjnych – Adam Węgłowski – Karniewo

Niepowtarzalny smak wędlin prosto z ziemi mazowieckiej.

Pracownia Lodów Naturalnych Gusto – Lubin

Pracownia Lodów Naturalnych Gusto – Lubin

Trójpokoleniowa tradycja w 400 smakach lodów.