- AKADEMIA SMART BIZNESU -

AKO AREK Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych – Gołębiew Nowy

AKO AREK Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych – Gołębiew Nowy

20 lat doświadczenia w pracy z wyrobami z plastiku. W tej firmie zaopatruje się branża rolnicza, motoryzacyjna, oświetleniowa, spożywcza. Na detalach zna się nie od dziś…

Mamy prawie 20 lat doświadczenia w pracy z tak elastycznym materiałem jak plastik. – opowiada Arkadiusz Kowalski, założyciel i właściciel AKOAREK – A co najważniejsze, jest to nasz rodzinny sukces. Mówi się, że mieszanie biznesu z rodziną nie jest najlepszym połączeniem, ale nasza firma jest dowodem na to, że to nie prawda. Być może, że przy pracy z plastikiem to rodzina jest najlepszym spoiwem i dobrze na niego wpływa.

AKO AREK specjalizuje się w produkcji detali z tworzyw sztucznych oraz gumy o bardzo wysokich wymaganiach technicznych metodą wtrysku i prasowania: – Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu w Polsce i zagranicą. – mówi Pan Arkadiusz – Wykonujemy usługowo wtrysk oraz prasowanie gumy na formach powierzonych oraz wykonanych we własnym zakresie. Wyroby z form powierzonych trafiają tylko do zleceniodawców.

 

Rodzinna firma specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów: – Nowoczesne i specjalistyczne zaplecze produkcyjne sprawia, że produkcja realizowana jest zgodnie z wymogami norm europejskich, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty i zezwolenia. – nadmienia przedsiębiorca – W roku 2008 wdrożyliśmy system zarządzania jakością, co w 2010 roku skutkowało uzyskaniem certyfikatu ISO 9001:2008, a w 2013 roku ISO 14001:2004.

Naszymi atutami są profesjonalizm, terminowość, wysoka jakość i niska cena. Staramy się wesprzeć naszą wiedzą każdy indywidualny projekt i pomóc by zamienił się w plastikowy produkt. Oprócz wysokiej jakości, nasi klienci cenią krótkie terminy realizacji oraz naszą elastyczność w podejściu do indywidualnych zleceń. Bardzo często uruchamiamy produkcję nowych wyrobów w odpowiedzi na zapotrzebowanie lub wymagania klienta. – opowiada Pan Arek – Tym bardziej cenimy naszą współpracę z UNIMOT ENERGIA I GAZ, gdzie również możemy liczyć na indywidualne podejście, a wspiera nas w tym nasz Doradca Energetyczny p. Kasia.

AKOAREK realizuje usługowo wtrysk oraz prasowanie gumy na formach powierzonych oraz wykonanych we własnym zakresie. Wyroby z form powierzonych trafiają tylko do zleceniodawców. Firma z ogromnym doświadczeniem w przetwórstwie tworzyw sztucznych i gumy oferuje wolne moce produkcyjne na sześciu wtryskarkach i sześciu prasach hydraulicznych o parametrach.

 

Więcej szczegółów na stronie www:  www.akoarek.pl


Siedziba znajduje się w Gołębiewie Nowym k/Kutna.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Pralnia Szop Pracz Vespa – Bielawa

Pralnia Szop Pracz Vespa – Bielawa

Ekspert od pielęgnacji odzieży i wspomnień.

PROMEKO – producent mebli, Działdowo

PROMEKO – producent mebli, Działdowo

Nie wystarczy być stolarzem, by tworzyć idealne meble.