- AKADEMIA SMART BIZNESU -

FER-GRANIT l ROYAL-GRANIT – Rogoźnica

FER-GRANIT l ROYAL-GRANIT – Rogoźnica

Czas, podobno skruszy każdy kamień...ale nie trzeba długo czekać, wystarczy zdać się na ekspertów.

 Zakład Przerobu Granitu Royal-Granit został założony w 1997 roku przez Lesława Mazura. Wcześniej w 1922 roku Danuta Mazur rozpoczęła działalność pierwszego oddziału firmy w Rogoźicy w okolicy kopalni wiecznego granitu. Aktualnie małżeństwo Mazurów może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w branży kamieniarskiej – zarówno w wydobyciu jak i obróbce.

Oferta firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, firm budowlanych, drogowych, architektów, pracowni projektowych i deweloperów. W tym miejscu nawet wyobraźnia nie jest ograniczeniem.

Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów granitowych szybko sprawiła, że firma zyskała stałych klientów z branży kamieniarskiej w Polsce i za granicą w krajach takich jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, Szwecja, Francja, Czechy. – wymienia właściciel firmy.

 –To co nas wyróżnia to oferowany przez nas rzadko spotykany granit drobnoziarnisty pochodzący ze złoża „Rogoźnica Las”. Jest on dostępny w kolorze szarym i żółtym. Posiada najlepsze parametry jakościowe (mrozoodporność, nasiąkliwość, wytrzymałość i ścieralność). Daje nam to możliwość zaoferowania wysokiej jakości produktów z najlepszego i najtrwalszego – wiecznego granitu. – zachwala. – Własnością naszej firmy jest kopalnia granitu o unikalnym i rzadko występującym w Europie granicie drobnoziarnistym.

Wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej daje Royal-Granit możliwość nie tylko dostarczenia produktów jakich oczekują klienci, ale również mogą oni liczyć na fachową poradę dotyczącą zagospodarowania tych produktów. Aby podołać wyzwaniom i oczekiwaniom klientów firma rozwinęła swój park maszyn, aby zwiększyć możliwości przeróbki materiału.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom i chcąc sprostać ich oczekiwaniom zakupiliśmy sześcioosiową maszynę numeryczną CNC do wykonywania skomplikowanych, precyzyjnych prac kamieniarskich. – mówi zarządzający. – Nasz park maszynowy wyposażony jest również w łupiarki, piły do cięcia granitu oraz maszynę z linką diamentową do wykonywania nie tylko prostych cięć, ale również bardzo skomplikowanych profili. Posiadamy również traki tarczowe, wielopiły, linię polerską, boczkarki i kruszarkę. Dysponując najnowocześniejszym parkiem maszynowym jesteśmy w stanie wykonać bardzo skomplikowane precyzyjne prace kamieniarskie.

 

Od lat stawiamy na rozwój naszego parku maszynowego, a ułatwia nam to również odpowiednie zarządzanie zużywaną energią elektryczną. Współpraca z UNIMOT ENERGIA I GAZ oraz naszym Doradcą Pawłem sprawiła, że optymalizujemy nasze koszty na energię jeszcze wydajniej. – przyznaje właściciel.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami firmy. Jeżeli macie Państwo specjalne oczekiwania Royal- Granit i Fer-Granit dołożą wszelkich starań aby im sprostać – zapraszamy do współpracy oraz odwiedzenia strony internetowej ROYAL GRANIT.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Gościniec Nowa Wioska – Dziećmorowice

Gościniec Nowa Wioska – Dziećmorowice

Staropolskie smaki i przysmaki w bajecznej scenerii z okolic Wałbrzycha.

Hotelik nad Nysą & Restauracja Miodowy Gryf – Zgorzelec

Hotelik nad Nysą & Restauracja Miodowy Gryf – Zgorzelec

Gościnność, domowa atmosfera, staropolskie aromaty i przedsiębiorcza Beata Socha.