- AKADEMIA SMART BIZNESU -

Gościniec Nowa Wioska – Dziećmorowice

Gościniec Nowa Wioska – Dziećmorowice

Na 10h łące pod lasem, w niewielkiej odległości od Wałbrzycha i atrakcji turystycznych regionu, znajduje się "Gościniec Nowa Wioska" - oaza staropolskich smaków, relaksu i spotkań.

Nasz Gościniec jest przedsięwzięciem rodzinnym. – mówi p. Mariusz Bogdański, właściciel – W miejsce to wkładamy całe nasze serce. Można je odnależć np. w ręcznie malowanych meblach. Urokiem tych pokoi jest ich domowy styl, a najpiękniejszym dopełnieniem są widoki na zieloną okolicę. Z dala od zgiełku miasta, a zarazem w niewielkiej odległości od atrakcji turystycznych regionu, na nasłonecznionym zboczu góry, w sąsiedztwie lasu, wypocznie każdy – nawet najbardziej wymagający „podróżnik”.

Nie tylko przepiękna okolica sprzyja wypoczynkowi, Gościniec oddaje do dyspozycji sad z drzewami owocowymi, miejsce na ognisko, drewnianą wiatę, a dla miłośników wędkarstwa zarybione jeziorko z miejscem do plażowania oraz duży drewniany plac zabaw z huśtawkami, bujakami i piaskownicą. 

Zwiedzanie Gościńca przypomina odkrywanie rodzinnego domu z licznymi zakamarkami i wejściami. Małe kamienne schodki prowadzą do zacisznej przytulnej piwniczki, którą właściciele zaaranżowali na saunę i jacuzzi. – Nasz Gościniec wybierają nie tylko turyści, pragnący uciec od zgiełku codzienności. Bardzo chętnie jest wybierany na organizację wesel, spotkań rodzinnych i imprez firmowych. Mamy do dyspozycji salę mogącą zapewnić wspaniałą zabawę dla nawet 120 osób. – nadmienia p. Mariusz. Jeżeli ktoś wymarzył sobie wesele jak z bajki, z dużą ilością zieleni, zapachem sadu i kwiatów – to nie ma lepszego miejsca w regionie.

Niezapomnianą scenerię uzupełniamy doskonałym smakiem. Dbają o to nasi kucharze, którzy specjalizują się w nowoczesnej kuchni inspirowanej staropolskimi smakami. Serwujemy sycące, ale delikatne potrawy, udekorowane świeżymi ziołami. Do tego wykorzystujemy produkowane przez nas, naturalne oleje. – dodaje właściciel.- W naszym Gościńcu działa Mini Olejarnia tłoczymy na miejscu „Naturalny Olej” z polskich ziaren: lnu, słonecznika, ostropestu, czarnuszki, wiesiołka i rzepaku. Wszystkie oleje będące w naszej ofercie wykonujemy samodzielnie za pomocą pras ślimakowych. Wszystkie te produkty można zakupić również przez internet na naszej stronie.

Działalność Państwa Bogdańskich kładzie nacisk na zachowanie tradycji, lokalnej kultury i tradycyjnych smaków. Zachęcają również do odkrywania niezwykłych skarbów Gór Sowich, a w tym celu powstała „Wyspa Skarbów Gór Sowich”: –  Pokazujemy turystom system wypłukiwania kamieni szlachetnych pochodzących z naszych gór i został on odwzorowany ze średniowiecznych budowli tego typu. Płucznia znajduje się przy naszym Gościńcu i jest nieodpłatnie udostępniona wszystkim poszukiwaczom sowiogórskich skarbów! – dodaje Pan Mariusz.

Zważywszy na fakt, iż jest to nasza rodzinna działalność – bardzo istotne są dla nas wszystkie decyzje, które podejmujemy. Każda z nich znajduje odzwierciedlenie w otoczeniu, dlatego również decyzje związane z energią elektryczną są dla nas istotne. – nadmienia właściciel. – Naszego Doradcę, Cezarego, znamy już jakiś czas. Mamy do niego zaufanie, cieszy nas profesjonalizm i wiedza w zakresie doradztwa energetycznego i efektywnego wykorzystania energii. Dzięki niemu udało się nam obniżyć rachunki za prąd, a oszczędności z nich inwestujemy w rozwój naszego Gościńca.

Aby odkryć wszystkie walory tego miejsca zapraszamy wszystkich do malowniczej okolicy Gór Sowich do Gościńca Nowa Wioska:

Zapraszamy na Facebook Gościńca: POLUB NA FACEBOOKU

Wyroby naturalnej olejarni są dostępne w sklepie internetowym: ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Pralnia Szop Pracz Vespa – Bielawa

Pralnia Szop Pracz Vespa – Bielawa

Ekspert od pielęgnacji odzieży i wspomnień.

Malinowy Ogród – Gdańsk

Malinowy Ogród – Gdańsk

Jedyny taki ogród pełen smaku i muzyki.