- AKADEMIA SMART BIZNESU -

HADM Gramatowski – Elbląg i Starogard Gdański

HADM Gramatowski – Elbląg i Starogard Gdański

HADM- dealer samochodów Kia oraz Skoda , który działa z powodzeniem na terenie woj. pomorskiego i warmińsko – mazurskiego w miejscowościach: Starogard Gdański, Elbląg.

Autoryzowane Serwisy Skoda I KIA, HADM są otwarte na klientów z całego województwa pomorskiego i nie tylko: – Obsługujemy klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu, a od niedawna także Elbląga oraz okolicznych miejscowości, zarówno pod kątem serwisowania marki Skoda i KIA jak i innych samochodów użytkowych. – mówi właściciel salonu Mieczysław Gramatowski. 

Dysponujemy blacharnią oraz lakiernią, które pozwalają wykonywać nam usługi gwarantując najwyższą jakoś wykonania. – dodaje właściciel. – Podczas 17 lat pracy w branży motoryzacyjnej w tym, z importerem marki SKODA oraz KIA – czołowymi koncernami motoryzacyjnymi – daliśmy się poznać jako solidny i niezawodny partner, nie tylko pod względem wielkości sprzedaży samochodów, ale również jakości obsługi klienta. Potwierdzeniem najwyższych standardów naszej obsługi są zdobywane nagrody. m. in. Dealer roku KIA 2016 oraz pierwsza dziesiątka w 2015 r w konkursie Dealera Roku SKODA

Klienci odwiedzający nas mogą wybrać swój samochód spośród kilkudziesięciu aut dostępnych na bieżąco. Jest to niepodważalny atut przy podejmowaniu inwesycji jaką jest zakup auta. Dodatkowo oferujemy załatwienie wszelkich spraw związanych z zakupem samochodu w jednym miejscu. Chcemy zapewnić naszym klientom komfort nie tylko w nowym aucie, ale także podczas jego zakupu. – dodaje pan Gramatowski.

 

Wsparcie oferowane przez serwis dotyczy zarówno: ubezpieczenia, finansowania (kredyt lub leasing), a także odkupu używanego samochodu: – Z kolei salon Skoda i KIA mieszczący się w Starogardzie jest ciekawą opcją dla wszystkich klientów szukających samochodu zarówno nowego jak i używanego w województwie pomorskim. – zaznacza właściciel HADM –  Miejscowości takie jak Gdańsk, Gdynia czy Sopot są bliskie naszej lokalizacji przez co klienci zawsze mają możliwość większego wyboru oraz negocjacji cen.  Zarówno Skoda jak i KIA daje ogromną możliwość wyboru także jeśli chodzi o jazdy testowe, które ułatwiają zakup. – dodaje.

Zakup samochodu nie jest najłatwiejszą decyzją, dlatego doceniamy jak ważne jest podejmowanie odpowiednich decyzji – mówi Pan Mieczysław – Pomagamy w tej kwestii naszym klientom, oferując testowanie samochodów. Umawiając się na jazdy testowe, można poznać i odczuć walory auta przez własne doświadczenia. U nas każdy klient ma do dyspozycji samochody z różnego segmentu, aby miał porównanie różnych aut zanim kupi właściwy. – zaznacza Gramatowski. – Profesjonalna obsługa to podstawowa zasada naszej codziennej pracy. Dlatego cieszę się ze wsparcia jakie oferuje mi Doradca ENERGOGAS Piotr. Wsparcie eksperta w kwestii wykorzstania energii elektrycznej jest niezwykle cenne. – ocenia właściciel serwisu HADM.

Wszystkich, którzy poszukują eksperta w zakupie aut zapraszamy do Punktów HADM Gramatowski w Starogardzie Gdańskim i Elblągu.

Autoryzowany Dealer SKOD:
ul. Warszawska 87 , 82-300 Elbląg  
ul. Rokocin 4G, 83-200 Starogard Gdański

www.hadm.pl

POLUB NA FACEBOOKU: HADM GRAMATOWSKI

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PROMEKO – producent mebli, Działdowo

PROMEKO – producent mebli, Działdowo

Nie wystarczy być stolarzem, by tworzyć idealne meble.

P jak Pysznie – Kępno

P jak Pysznie – Kępno

Jeden lokal pełen smaku i jedna "rodzina" współpracowników.