- AKADEMIA SMART BIZNESU -

Producent Domów Hanlo – Jagatowo

Producent Domów Hanlo – Jagatowo

Budowa domu nie musi trwać długo - co więcej nie musi wymagać dużego budżetu i angażować dużej ilości czasu. Założysz się, że można wybudować dom w czasie zbliżonym do pakowania i przeprowadzki ?

Budowa domu nie musi być wyzwaniem. Decyzja o inwestycji we własne cztery kąty jest zawsze jedną z najważniejszych jakie podejmujemy w życiu. Pomijając formalności związane z zakupem działki oraz regulację kwestii ogólnobudowlanych, budowa może zająć nawet do pół roku. 

Średnio budowa niewielkiego domu z zachowaniem tradycyjnych technologii budowanych, trzeba liczyć się z tym, że można się wprowadzić do gotowego budynku po ok 10-12 miesiącach. Oczywiście o ile prace są prowadzone płynnie. Wydawałoby się, że tego nie da się przyspieszyć, my jednak mamy na to sposób. – mówi Grażyna Chroboczek, Prezes Zarządu Hanlo Domy. – Metodą na przyspieszenie budowy jest wznoszenia domow z gotowych prefabrykatów, wtedy po zaledwie 3 miesiacach można się wprowadzić do wymarzonego domu.

 Hanlo specjalizuje się w budowie domów wykonanych z prefabrykatów. W ich obiektach na terenie Polski i Europy mieszka już 15 tys. rodzin, a modelowy dom można podziwiać w Jagatowie (w sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta).  – Jak to działa? Prefarbtykatu domów Hanlo przygotowywane są w niemieckiej fabryce w Freiwalde.  – opowiada Pani Grażyna – W naszych halach produkcyjnych znajdziecie sporo techniki i know-how. Jest to miejsce, które może odwiedzić każdy klient, przegląd przez naszą automatycznie sterowaną produkcję ułatwił już wielu klientom podjęcie słusznej decyzji o budowie domu we współpracy z naszą firmą.

Domy z prefabrykatów nie wymagają osuszenia, a dodatkowo można wybrać kompleksową usługę montażu domu wyposażonego „pod klucz” – korzystając z tego rozwiązania możesz wprowadzać się „od zaraz”: – To duża oszczędność czasu. Przygotowane w fabryce prefabrykaty łączymy w zamkniętą całość, czyli budujemy dom. Wykonywane są z naturalnych i ekologicznych surowców, które nie wymagają konserwacji i używania środków chemicznych. – dodaje Pani Prezes Chroboczek.

Domy Handlo są eko – to największa zaleta oferowanych domów. Ich ściany są energooszczędne dzięki materiałom, w których uzyskiwany współczynnik przenikania ciepła jest jednym z najlepszych w Europie, dzięki czemu mamy gwarancję stałej temperatury we wnętrzu i izolację cieplną, co powoduje zmniejszenie kosztów ogrzewania. – Klientom, którzy chcą zwiększyć energooszczędność oferujemy ściany pasywne. Dzięki nim zapotrzebowanie na energię grzewczą jest znacznie niższe. Wszystko uzupełnia specjalnie ocieplona płaszczyzna dachu zapewnia oraz 3-szybowe okna PCV lub okna drewniane, które można wybrać na życzenie. – wyjaśnia Grażyna Chroboczek.

 

– Stosowane jest również efektywne niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe, które zapewnia wydajniejsze dostarczanie ciepła niż tradycyjne systemy grzejnikowe, zarazem eliminując zjawisko unoszenia się kurzu. Aby zapewnić właściwą cyrkulację wewnątrz, bez ubytku ogrzanego powietrza, standardowo jest stosowany rekuperator – centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła. Pompy ciepła pomagają ogrzać dom najniższym nakładem kosztów, z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. To rozwiązanie korzystne ekonomicznie i ekologicznie umożliwia uniezależnienie się od tradycyjnych paliw kopalnych – wyjaśnia Prezes Hanlo.

Domy drewniane zawsze będą rozwiązaniem ponadczasowym, a ich styl, klasa i estetyka nigdy nie spowszednieją. – podsumowuje Pani Grażyna – Dostarczamy naszym klientom kompleksowych rozwiązań mając na uwadze dostarczenie im energooszczędnych rozwiązań i obniżając koszty użytkowania domu. Dla nas również istotne jest podejście do efektywnego wykorzystania energii w firmie, a w tym wspiera nas ENERGOGAS i nasz Doradca Piotr.  

Kompleksowa obsługa klienta przez firmę Hanlo obejmuje praktycznie wszystkie etapy realizacji zlecenia – od wykonania płyty fundamentowej, po dobór elementów wyposażenia wnętrz i wyposażanie „pod klucz”, w wersji przeznaczonej od razu do zamieszkania. Oczywiście można zamówić również domy w stanie surowym, decydując się na ich samodzielne wykończenie.

 Jakość konstrukcji domów Hanlo jest objęta 30-letnią gwarancją, a inne elementy wyposażenia podlegają 5-letniej gwarancji. To połączenie niemieckiej solidności i polskiej gospodarności. 

Więcej informacji na temat oferty firmy Hanlo można znaleźć na stronie internetowej: hanlo.pl

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Gościniec Nowa Wioska – Dziećmorowice

Gościniec Nowa Wioska – Dziećmorowice

Staropolskie smaki i przysmaki w bajecznej scenerii z okolic Wałbrzycha.

Malinowy Ogród – Gdańsk

Malinowy Ogród – Gdańsk

Jedyny taki ogród pełen smaku i muzyki.