- AKADEMIA SMART BIZNESU -

Hotelik nad Nysą & Restauracja Miodowy Gryf – Zgorzelec

Hotelik nad Nysą & Restauracja Miodowy Gryf – Zgorzelec

Kobieta, która żadnej pracy się nie boi. Jej przepis na sukces kryje się w połączeniu przedsiębiorczego podejścia z zamiłowaniem do gościnności. Beata Socha prowadzi "Hotelik nad Nysą", "Restaurację Miodowy Gryf" oraz pomaga spełniać marzenia o własnym lokum prowadząc biuro nieruchomości "4 kąty".

Pani Beata jest bez wątpienia przykładem współczesnej kobiety pracującej. Nieustannie w biegu, z telefonem w ręku. Dynamiczna i przebojowa, ale z zamiłowaniem do gościnności. 

– W tym naszym codziennym biegu, każdy z nas ma jedną ostoję i jest to wspólny dla wszystkich mianownik, czyli dom. – mówi – Dla każdego z nas najważniejsza jest rodzina, ale wybór miejsca do mieszkania i wspólnego tworzenia rodzinnej atmosfery jest dla wielu z nas kluczowy, a moją misją jest pomagać w tym ludziom.

Moje zamiłowanie do gościnności i chęci dawania poczucia bezpieczeństwa ludziom realizuję poprzez prowadzenie „Hoteliku nad Nysą”. – mówi pani Beata –  Jego otwarcie było spełnieniem jednego z moich największych marzeń i szansą na realizację pasji. Hotelik to wyjątkowe miejsce na mapie Zgorzelca, cieszące się dużą popularnością wśród odwiedzających. Goście cenią sobie wysoki standard oferowanych usług i rodzinną atmosferę. Niewielkie, ale przytulne i gustowne wnętrza zadowalają gusta nawet najbardziej wymagających gości: – Hotelik cudownie położony ze wspaniałym widokiem, przesympatyczna obsługa, rewelacyjne warunki i przepyszne jedzenie. Polecam serdecznie – rekomendują na Facebooku zadowoleni Klienci.

Praca sprawia mi ogromną satysfakcję i jednocześnie jest moją największą pasją. Realizuję swoje zamierzone plany, nieustannie rozwijam się i zdobywam wiedzę, aby móc się nią dzielić z innymi. – mówi Beata Socha. – W życiu prywatnym i zawodowym kieruję się nadrzędną zasadą. Najważniejsze jest dobro drugiego człowieka, dlatego w każdej działalności i dziedzinie należy być uczciwym wobec siebie i innych. Wzajemny szacunek to podstawa.

Pani Beata nie poprzestała tylko na stworzenia przytulnego, domowego miejsca noclegowego – kolejnym krokiem było powołanie do życia Restauracji Miodowy Gryf. W Sercu Gryfowa Śląskiego znajduje się oaza kuchni staropolskiej, potwierdzają to liczne opinie mieszkańców. Pani Beata jako gospodyni pielęgnuje w tym miejscu tradycyjne smaki, aromaty, kulinarny folklor. Najmocniejszą stroną tej restauracji są dania tradycyjne oraz miody pitne, będące tematem przewodnim w naszej restauracji. – Zawsze dążę do tego, aby klient, czy to w hoteliku, czy w restauracji, czuł się jak u siebie w domu. Nie ma nic piękniejszego od uczucia odprężenia, jakiego doznajemy jedząc rodzinny posiłek w swoim domu. My pragniemy emocje te odtwarzać w naszych wnętrzach. – opowiada właścicielka.

Najwięcej satysfakcji z mojej pracy dostarcza mi poczucie spełnienia marzeń klienta.  – podkreśla Pani Beata. Na hoteliku i restauracji się nie kończy. Ponadto p. Beata Socha prowadzi biuro nieruchomości “4 Kąty” i wspiera swoją wiedzą ekspercką, pomagając ludziom w poszukiwaniu własnego, bezpiecznego domu.

Z Doradcą ENERGOGAS Przemkiem znalazłam wspólny język, ponieważ oboje doceniamy szczerość i ekspercie podejście. Sama staram się być partnerem dla swoich Klientów, tym bardziej cieszy mnie postawa realizowana przez handlowca ENERGOGAS. – podkreśla p. Beata – W kwestiach, które są dla mnie niejasne konsultuję się ze swoim Indywidualnym Doradcą i wiem, że zawsze mogę liczyć na jego pomoc lub konsultację. Energetyka to skomplikowana dziedzina, więc warto mieć pod ręką profesjonalistę, który jest w stanie łatwo wyjaśnić zawiłości, a dodatkowo znaleźć oszczędności wynikające z obniżenia rachunków.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin:

Hotelik nad Nysą: Daszyńskiego 28, Zgorzelec, tel. 75 640 85 00

Restauracja Miodowy Gryf: Rynek 14, Gryfów Śląski, tel. +48 75 781 42 22

Zapraszamy również na profile Facebook:

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PROMEKO – producent mebli, Działdowo

PROMEKO – producent mebli, Działdowo

Nie wystarczy być stolarzem, by tworzyć idealne meble.

AKO AREK Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych – Gołębiew Nowy

AKO AREK Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych – Gołębiew Nowy

20 lat doświadczenia w pracy z wyrobami z plastiku - na detalach zna się nie...