- AKADEMIA SMART BIZNESU -

Malinowy Ogród – Gdańsk

Malinowy Ogród – Gdańsk

Jest w Gdańsku takie miejsce, gdzie w otoczeniu zieleni serwowane są przysmaki kuchni z różnych stron świata, a piątkowym bufetom towarzyszą koncerty na żywo to Restauracja Malinowy Ogród.

Malinowy Ogród to nie tylko wyśmienite dania z karty, to także profesjonalny catering oraz szereg ciekawych propozycji takich jak piątkowe bufety z koncertami, sobotnie koncerty na tarasie, wieczorki taneczne, niedzielne brunche rodzinne i wiele innych. Restauracja „Malinowy Ogród” położona jest w otoczeniu zieleni jednej z najbardziej uroczych dzielnic Gdańska. Jest jednocześnie łatwo dostępna pod względem komunikacyjnym. Pobliska obwodnica Trójmiasta oraz Port Lotniczy sprzyjają zarówno spotkaniom biznesowym, jak i uroczystościom rodzinnym.

 

W Malinowym Ogrodzie dania przygotowuje się metodą Sous Vide, którą od wielu lat stosują szefowie kuchni najlepszych restauracji nagrodzonych gwiazdkami Michelin. Metoda Sous Vide polega na zamykaniu produktów w woreczkach próżniowych i umieszczaniu ich w gorącej wodzie, której temperatura jest precyzyjnie kontrolowana. Tak przygotowywane dania zachowują najwyższe walory odżywcze i zaskakują zdecydowanie lepszym smakiem. Przy tak dużej ilości urządzeń w lokalu, kontrola wydatków na energię jest bardzo istotnym elementem. Cieszy nas, że wspiera nas w tym ENERGOGAS i nasz Doradca Piotr.

Zapraszamy Was nie tylko na piątkowe i niedzielne bufety do Malinowego Ogrodu, bo uczty w tym miejscu trzeba doświadczyć na własnym podniebieniu.

Adres: ul Pegaza 2, 80-299 Gdańsk
Zapraszamy na Facebook: MALINOWY OGRÓD

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Kotka Cafe – Gdańsk

Kotka Cafe – Gdańsk

Pyszne domowe ciasta, kawa, herbata i koty.

HADM Gramatowski – Elbląg i Starogard Gdański

HADM Gramatowski – Elbląg i Starogard Gdański

16 lat doświadczenia i o samochodach wiedzą wszystko.