- AKADEMIA SMART BIZNESU -

P jak Pysznie – Kępno

P jak Pysznie – Kępno

Pan Paweł opisuje siebie i swoich pracowników jako "małą wielką rodzinę", mówiąc o swoich potrawach podkreśla wagę znaczenia słowa "swieżość i smak". Poznajcie restaurację z zakazem żamrażania.

W „P jak Pysznie” największa uwagę przyciąga okno, które umożliwia nieustanne podglądanie pracy Pana Pawła i jego zespołu, a szefowi kuchni ułatwia kontakt z nimi: – Nie chciałem nigdy mieć dużej firmy, wielkiego biznesu i setki ludzi. Marzeniem był mały, fajny biznes, w którym nie traci się kontaktu z klientem. – mówi Paweł Powroźnik właściciel lokalu „P jak Pysznie” i Szef Kuchni.

Zaraz po klientach najważniejsza jest dla mnie świeżość. – dodaje właściciel. Kuchnia serwowana w „P jak Pysznie” jest sezonowa – karta zmienia się co 2 miesiące. – U nas nie ma zamrażarek, tylko jedna, ale tylko dlatego, że jest ona przeznaczona do lodów. Przejmując ten lokal od poprzedniego właściciela postanowiłem, że w „P jak Pysznie” będą tylko świeże produkty. Wykorzystanie owoców i warzyw sezonowych jest tak samo ważne jak otwartość na ludzi. Źle jest „zamrażać się na innych” i tak samo nie można robić z jedzeniem. To trochę jak wyraz szacunku. – opowiada właściciel.

W słowach Pana Pawła można łatwo odczuć pasję do gotowania i zamiłowanie do kontaktu z ludźmi. Wszystko to znajduje się również w jego restauracji i na talerzach, które serwuje swoim klientom. – Mój biznes tworzę na zasadach, które obowiązują w każdej rodzinie i nie zmienię swojej filozofii. Relacje w zespole opierają się na wzajemnej współpracy i zaufaniu. Bardzo się cieszę, że mi się to udaje. – podkreśla Powroźnik.

 – Dobry kontakt to podstawa biznesu, tak samo jak wysoki poziom wzajemnej znajomości. Dopiero wtedy możliwa jest luźna i owocna współpraca. Tak też oceniam współpracę z moim Doradcą ENERGOGAS Przemkiem, którego bardzo sobie cenię. Sposób jego pracy bardzo mi odpowiada i cieszę się, że w luźnej atmosferze mogę korzystać z jego wiedzy. – ocenia właściciel „P jak Pysznie”.

Pan Paweł stale inwestuje w podnoszenie kwalifikacji zarówno swoich, jak i zespołu. Na jego koncie są miedzy innymi staż pod okiem Wojciecha Modesta Amaro oraz ubiegłoroczny staż we Włoszech. Oszczędności i zyski ze SMART zarządzania firmą również przekaże na cele edukacji i szkolenia.

Serdecznie zapraszamy do „P jak Pysznie”. Miejsce to polecają również liczni zadowoleni Klienci określając lokal ten mianem lokalnej marki w Kępnie oraz pytają „dlaczego lokal to skromne „P jak pysznie”, a nie „O jak obłędnie”? To zdanie podzielają również gwiazdy, które również upodobały sobie smak dań serwowanych przez Pana Pawła. Zapraszamy! Pasji Pana Pawła trzeba spróbować!

Adres: Walki Młodych 9, Kępno

Polub na Facebooku: „P JAK PYSZNIE” 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Stowarzyszenie „Promyk” – Szczytno

Stowarzyszenie „Promyk” – Szczytno

"Promyk" koncentruje swoją działalność na wspomaganiu dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz ich rodzin.

Producent Domów Hanlo – Jagatowo

Producent Domów Hanlo – Jagatowo

Hanlo spełnia marzenia o domu w trybie przyspieszonym.