- AKADEMIA SMART BIZNESU -

Pracownia Lodów Naturalnych Gusto – Lubin

Pracownia Lodów Naturalnych Gusto – Lubin

Czy wyobrażasz sobie miejsce w którym znajdują się lody o wszystkich smakach jakie jesteś w stanie sobie wyobrazić? Myślałeś, że nie ma takiego miejsca?
Otóż jest - wszystkie możliwe smaki serwuje lodziarnia Gusto i mieści się w Jastrzębiu Zdroju i Lubinie.

Jesteśmy cukiernikami od 3 pokoleń. Mistrzem Cukiernictwa jestem ja, moja małżonka, moi rodzice i dziadkowie. – mówi Wojciech Czyż, właściciel kawiarni i lodziarni Gusto z  Lubina. –  Działamy na terenie Górnego i Dolnego Śląska, rozwijając swoje rodzinne punkty. Zajmujemy się cukiernictwem, ale naszą najmocniejszą stroną jest kreowanie smaku.

Czym się wyróżniamy spośród naszej konkurencji? Przede wszystkim jakością i oryginalością. Bez tej drugiej nie udałoby się opracować 400 smaków lodów. – nadmienia Pan Wojciech. – Jesteśmy w stanie przygotować dowolny, nawet najbardziej wyszukany smak. Od chrzanowych, oscypkowych, po tradycyjne owocowe, tiramisu, przez te najbardziej lubiane o smaku popularnych batonów czekoladowych, po nowoczesne wegańskie lody na bazie mleka sojowego. – wyliczanka właściciela zdaje się nie kończyć. – Know-how jest naszą rodzinną tajemnicą i to nas wyróżnia.

Lodziarnia Gusto jest owocem pracy trzech pokoleń, ale najważniejsze w prowadzeniu rodzinnego biznesu jest wzajemna nauka. – Prowadzimy firmę opierając się na własnych doświadczeniach i nadal się uczymy, bo prowadząc własną firmę trzeba się z tym liczyć. – mówi właściciel Gusto. – Gdybym doradzić coś osobom, które podejmują decyzje firmach i zdradzić jak sam je podejmuję, to mój przepis stanowi motto „najważniejsza jest konsekwencja w działaniu”.

Bardzo cenię sobie otwartość i dobre relacje z innymi ludźmi. Tak też znalazłem wspólny język z Doradcą ENERGOGAS, Wiolettą, która oprócz profesjonalnego podejścia i eksperckiej wiedzy jest kontaktową, pomocną osobą. – dodaje pan Wojciech – Oceniając współpracę z ENERGOGAS, obsługę klienta i mojego Indywidualnego Doradcę – w skali od 1 do 6, daję 6+. – dodaje z uśmiechem.

Pan Wojciech jest bardzo energetyczną osobą i swoim pozytywnym nastawieniem zaraża w każdym kontakcie. Na dawkę pozytywnej energii i niesamowite lody zapraszamy do Lodziarni Gusto.

Zobaczcie jak działają i śledźcie na Facebooku: SPRAWDŹ GUSTO NA FACEBOOKU 

Adres: Lubin, ul.Sokola 33c 

Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska 2A 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Wyrób Wędlin Tradycyjnych – Adam Węgłowski – Karniewo

Wyrób Wędlin Tradycyjnych – Adam Węgłowski – Karniewo

Niepowtarzalny smak wędlin prosto z ziemi mazowieckiej.

HADM Gramatowski – Elbląg i Starogard Gdański

HADM Gramatowski – Elbląg i Starogard Gdański

16 lat doświadczenia i o samochodach wiedzą wszystko.