- AKADEMIA SMART BIZNESU -

Pralnia Laguna – Krotoszyn

Pralnia Laguna – Krotoszyn

Pomysł na biznes wzbogacony o własne doświadczenia i chęć dostarczenia satysfakcji Klientom - od tego zaczęła się historia naszego ambasadora. Innowacyjność, nowoczesność i ekologia w tych trzech słowach można opisać działalność naszego Klienta, Pralni LAGUNA.

 

 

Przed założeniem własnego biznesu pracowałem jako handlowiec, w tamtym okresie sam często korzystałem z pralni chemicznych, ale czyszczenie za pomocą tej metody nigdy nie były dla mnie zadowalające. Zacząłem odwiedzać kolejne pralnie i poszukiwałem odpowiedzi na pytanie czy jest jakiś sposób na usatysfakcjonowanie Klienta i wyczyszczenie ubrania z dbałością o przekazywane ubranie? – wspomina Łukasz Kaczmarek, właściciel Pralni Laguna. – Obok tego problemu kiełkował mój pomysł na otworzenie własnego biznesu. Wiedziałem, że chcę założyć firmę – wyróżniającą się na rynku, innowacyjną, taką która zainteresuje Klientów.

Odpowiedzi na te pytania, Pan Łukasz zaczął poszukiwać w internecie. Wraz z kolejnymi przeglądanymi inspiracjami, pojawiały się kolejne pomysły. W efekcie zrodził się pomysł na otworzenie ekologicznej pralni, stanowiącej alternatywę dla pralni chemicznych, świadczącą usługi wysokiej jakości. Wybór nazwy był niejako naturalny, stosuje się w niej najnowocześniejszy system prania odzieży w wodzie certyfikowany przez Woolmark Company – nazywany „Lagoon”. 

 

 

Więcej niż pranie

Lagoon to synonim bezpiecznego prania ubrań, Klienci oddający ubranie w pralni Pana Łukasza nie muszą martwić się o zniszczenia. Wełna, jedwab, wiskoza, muślin… nieważne jak delikatny materiał posiada przekazywana rzecz, jest czyszczonaw najdelikatniejszej z dostępnych metod. W procesie nie mają udziału niebezpieczne rozpuszczalniki, czy agresywne środki chemiczne. – Dzięki temu nie tylko dbamy o środowisko, dbamy również o włókna ubrań i kolory. Stosujemy wyłącznie biodegradowalne środki, które są w 100% ekologiczne. – dodaje Pan Łukasz – Klienci Laguny otrzymują efekt wysokiej jakości w cenie pralni chemicznej. Niejednokrotnie są zaskoczeni miękkością ubrań i skutecznością naszej metody. Klienci nadal pytają, jak to robimy, że pierzemy w Lagunie garnitury, sukienki lub płaszcze, które mają na metce symbol prania chemicznego za pomocą wody i osiągamy zaskakujące dla nich efekty.

 

EKO działalność

Pralnia Laguna w swojej działalności największy nacisk kładzie na ekologię. Firma się rozwija, a wysoka jakośc usługi sprawia, że grono zadowolonych Klientów poszerza sie z miesiąca na miesiąc. – Najbardziej cieszy mnie, gdy w Lagunie spotykam Klientów, którzy przypominają mnie sprzed lat, z tą różnicą, że odbierając ubranie po usłudze są zadowoleni z efektu. – wyznaje właściciel Pralni Laguna. – Jednym z moich stałych Klientów jest Pan Przemysław Matysik, przedstawiciel firmy ENERGOGAS, z którym poznaliśmy się przez przypadek. Od słowa do słowa, nawiązaliśmy współpracę i od rozmowy o ekologii przeszliśmy do rozmowy o oszczędzaniu energii, a nasza firma zmieniła sprzedawcę na ENERGOGAS.

 

AMBASADOR MĄDRYCH DECYZJI

Doświadczenia zebrane przez Pana Łukasza pokazują jak istotne jest podejmowanie własciwych decyzji, dlatego Pralnia Laguna została włączona do grona członków Akademii SMART BIZNESU jako ambasador świadomych decyzji i efektywnego wykorzystywania produktów energetycznych. – Współpraca z ENERGOGAS jest dla nas na tyle satysfakcjonująca, że aktualnie wraz z moim Doradcą Energetycznym, prowadzimy rozmowy na temat obniżenia kosztów i sprzedaży gazu ziemnego. – mówi Łukasz Kaczmarek.

Pralnia Laguna będzie nadal się rozwijać, również dzięki zyskom wygenerowanym z oszczędności na rachunkach wygenerowanych ze współpracy z ENERGOGAS. Siedziba firmy zmieniła się, aby zabezpieczyć możliwość rozbudowy na przyszłość. Firma rozwija się, a zespół Pralni stale doskonali swoje umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach. Właściciel chce zakupić kolejny sprzęt, by móc stale podnosić jakoś usług i utrzymywać satysfakcję Klientów z jakości, którą otrzymują w Lagunie.

Zapraszamy do polubienia Fanpage Pralni Laguna: POLUB FANPAGE

Adres www: WEJDŹ NA STRONĘ

Dane kontaktowe: ul. 23 stycznia 2, Krotoszyn, tel. 508 971 797

 

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PROMEKO – producent mebli, Działdowo

PROMEKO – producent mebli, Działdowo

Nie wystarczy być stolarzem, by tworzyć idealne meble.

Malinowy Ogród – Gdańsk

Malinowy Ogród – Gdańsk

Jedyny taki ogród pełen smaku i muzyki.