- AKADEMIA SMART BIZNESU -

PROMEKO – producent mebli, Działdowo

PROMEKO – producent mebli, Działdowo

Firma „Promeko” działa na rynku krajowym od 1996 roku i od tego czasu cieszy się zasłużonym uznaniem wielu odbiorców. Działalność, która zaczęła się od pasji właściciela, dziś specjalizuje się w produkcji szerokiego asortymentu mebli do wyposażania wnętrz - komody, szafy, biurka, garderoby, szafki na buty, ławy, stoliki, półki itp. oraz szafy wnękowe i meble kuchenne pod zabudowę.

Mebel to więcej niż rzecz. Jego stworzenie to więcej niż produkcja – to zajęcie, którego nie można podejmować bez pasji. Działalność firmy PROMEKO i historia jej właściciela Pana Sławomira Kowalskiego jest tego najlepszym przykładem.

Bycie stolarzem, to co innego niż meblarstwo. U mnie zaczęło się od pasji. – wspomina właściciel PROMEKO – Pierwsze moje dzieła powstawały w garażu. Najpierw jeden, następnie drugi mebel, a potem kolejne. Okazało się, że moje pomysły w połączeniu z umiejętnościami przypadły klientom do gustu. Szybko zapełniłem meblami swój pierwszy salon, a potem jak z tymi meblami…był pierwszy salon, potem drugi i kolejne nowe współprace.

Dzisiaj PROMEKO jest siecią sklepów, które zajmują się produkcją seryjną i do zabudowy. Nadal czerpie z pasji, opiera się na zaangażowaniu ludzi bez doświadczenia, których szkolą doświadczeni pracownicy: – Jestem dumny, że w mojej firmie nadal pracują osoby, które stawiały ze mną pierwsze kroki w historii PROMEKO – nadmienia pan Sławomir – Pierwszy pracownik pojawił się w 1996r. i współpracuje ze mną do dziś. Dzieli się swoją wieloletnią wiedzą i z zaangażowaniem szkoli kolejnych pracowników firmy.

W firmie pana Sławomira najważniejszy jest rozwój, nieustanne poszukiwanie inspiracji, zdolność obserwacji: – Każda z wizyt w nowym miejscu jest dla mnie odwiedziną w kolejnej krainie mebli. Dotykam ich, oglądam, a nawet podglądam rozwiązania, które zastosowali inni. Staram się je ulepszyć i przenieść na nowe bryły mebli, które następnie lądują w naszych sklepach – zdradza właściciel. – Dlatego nasza oferta jest w nieustannej rozbudowie.

 

Mój Doradca ENERGOGAS, Daniel wspiera mnie swoją wiedzą z zakresu energetyki. Cieszę się, że mogę z nim współpracować w oparciu o partnerskie relacje. To dla mnie ważne, bo sam mogę skupić się na swojej firmie. – podsumowuje Sławomir Kowalski.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą PROMEKO, w której znajdziecie interesujące rozwiązania przygotowane przez właściciela pełnego pasji:www.promeko.pl

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

HADM Gramatowski – Elbląg i Starogard Gdański

HADM Gramatowski – Elbląg i Starogard Gdański

16 lat doświadczenia i o samochodach wiedzą wszystko.

FER-GRANIT l ROYAL-GRANIT – Rogoźnica

FER-GRANIT l ROYAL-GRANIT – Rogoźnica

Nie czas...a właśnie te firmy skruszą każdy granit.