- AKADEMIA SMART BIZNESU -

Restauracja Baszta – Sobótka

Restauracja Baszta – Sobótka

Zapraszamy Was do restauracji, której klienci przeszli łącznie tysiące kilometrów – Restauracja Baszta w Sobótce. Domowy klimat, pyszne jedzenie i urokliwa okolica z widokiem na górę Ślęża.

Nasza restauracja jest dobrym przystankiem po wycieczkach pieszych i rowerowych po okolicznych turystycznych szlakach. – mówi p. Aneta Kulińska, właścicielka restauracji Baszta z Sobótki. – Nieopodal restauracji znajduje się początek niebieskiego szlaku na Ślężę. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc na tym szlaku jest kamieniołom, w którym nagrywano jedną ze scen, kultowego filmu „Sami Swoi”. Atrakcja ta znajduje się na początku trasy na masyw Ślęży. – opowiada. – Nie wiem ile kilometrów łącznie przebyli na tym szlaku wszyscy klienci, którzy nas odwiedzili, ale podejrzewam, że tysiące. Krajobraz dodatkowo uzupełniają biegacze i kolarze, którzy szczególnie umiłowali sobie te rejony.

Restauracja Baszta w Sobótce usytuowana jest przy urokliwym, ukwieconym ryneczku Sobotki Zachodniej. To miejsce, w którym przy aromacie domowego obiadu i pysznej kawy można cieszyć się widokiem góry Ślęży.W Baszcie można zjeść obiad, zjeść domowe ciasto, wypić kawę, grzane lub zimne piwo i odpocząć po wędrówce bo Górze Ślężan. 

W weekendy Baszta licznie organizowane są imprezy okolicznościowe. – Nie ma dwóch takich samych przyjęć. Imieniny, spotkania, po latach, wesela, chrzciny, komunie… – dodaje pani Aneta – Wychodzę z założenia, że najważniejsze jest sprostanie wymaganiom klientów, dlatego wychodzimy na przeciw naszym gościom doradzając im w doborze kolorystyki, dekoracjach stołów i sali. 

 

Jesteśmy gotowi spełnić nawet najbardziej wyszukane oczekiwania, a nawet marzenia. Będąc właścicielem restauracji, trzeba być elastycznym. – podkreśla właścicielka restauracji Baszta – A mamy gdzie je spełniać, dysponujemy salą balową, która może pomieścić ok. 200 osób. Dla chcących zorganizować kameralne spotkanie oferujemy kącik kawiarniany wraz ze sceną muzyczną. Pracujemy dla satysfakcji naszych Klientów 7 dni w tygodniu od 11:00 do 22:00, a każdemu Klientowi z osobna poświęcamy maksimum naszego czasu i uwagi. 

Prowadząc restaurację nie można tego robić na pół gwizdka – zaangażowanie Pani Anety to potwierdza. Przedsiębiorcza i zaangażowana w pracę swojej restauracji w okresie weselno-komunijnym, jest niemalże nieuchwytna: –  Kiedy wracam do domu, to jedyne o czym marzę to zaszyć się w cichym miejscu z książką i oderwać od codziennej bieganiny. Satysfakcja klientów jest dla mnie motorem napędowym, ale przy prowadzeniu restauracji trzeba mieć dużo energii. – zaznacza.

Mam jedno główne założenie – klient z Baszty ma wychodzić syty i zadowolony, nie tracąc za dużo z własnej kieszeni.  – zdradza p. Aneta – Prowadzenie własnego biznesu wymaga dużej odpowiedzialności i wiedzy z wielu obszarów, ale nie da się być ekspertem od wszystkiego. Dlatego cieszę się, że Doradca ENERGOGAS, jest pomocny w zakresie energetyki, ponieważ dzięki oszczędnościom wygenerowanym z niższych rachunków, mogę inwestować w rozwój Baszty. W razie problemów mam możliwość skontaktowania się z p. Przemkiem, który jest moim Indywidualnym Doradcą – jesteśmy w stałym kontakcie.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzin i podpowiadamy jak trafić do Baszty w Sobótce? 

Kontakt:  ul. Chwałkowska 1 , Sobótka (powiat wrocławski), tel. 71 316 33 23

Facebook: RESTAURACJA BASZTA

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Pralnia Szop Pracz Vespa – Bielawa

Pralnia Szop Pracz Vespa – Bielawa

Ekspert od pielęgnacji odzieży i wspomnień.

Malinowy Ogród – Gdańsk

Malinowy Ogród – Gdańsk

Jedyny taki ogród pełen smaku i muzyki.