- AKADEMIA SMART BIZNESU -

Restauracja Cristal – Krotoszyn

Restauracja Cristal – Krotoszyn

- Podejście do traktowania gości jako członków rodziny jest podstawowe przy prowadzeniu restauracji - mówi właściciel Restauracji Cristal, Krystian Kłopocki. - W mojej restauracji odbywa się dużo rodzinnych imprez, okolicznościowych wydarzeń, a także firmowych spotkań

– Nie wiem ile par butów już tańczyło na parkiecie naszej sali w Cristal. – opowiada właściciel. – Dla prowadzącego restaurację satysfakcja klienta jest najlepszym wynagrodzeniem za ciężką pracę, a z zarządzaniem takim obiektem właśnie jest. Częściej obserwuje się jak świętują goście, niż uczestniczy w podobnych wydarzeniach.  – dodaje.

Restauracja Cristal z Krotoszyna jest miejscem, które specjalizuje się w organizowaniu wydarzeń. Docenia to również miasto i okoliczne firmy, które wybierają to miejsce na spotkania i eventy: – W ubiegłym roku zorganizowaliśmy imprezy m.in dla klubu piłkarskiego Astra Krotoszyn, czy spotkanie Sołtysów z powiatu krotoszyńskiego. Pragniemy aktywnie wspierać życie kulturalne naszego regionu. – mówi właściciel Cristal.

Organizacja imprezy w Cristal powinna być niemalże gwarancją niezapomnianej nocy! – dodaje Pan Krystian. Opinie gości, także te zamieszczone w internecie, potwierdzają słowa właściciela. W Cristal obsługa jest na 5 gwiazdek! Obiekt wyposażony jest w dwie sale, które mogą pomieścić łącznie ponad 200 osób. – Jedna jest większa, 150-osobowa, natomiast druga – mniejsza, jest przeznaczona dla 80-osób. – dodaje Krystian Kłopocki.

Wysoką jakość obsługi i zdolności organizacyjne uzupełnia oferta gastronomiczna stworzona dla wielbicieli smaków narodowych i lokalnych: – Specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej, pragnąc przypomnieć gościom smaki, które znamy od dzieciństwa w Wielkopolsce. W serwowanych dla nas daniach najważniejsze jest, aby nasz gość nie wyszeł od nas głodny – myślę, że porcje, które przygotowuje nasz szef kuchni są w stanie zaspokoić nawet największego smakosza. – zachwala Kłopocki.

Prowadzenie restauracji kształtuje umiejętność szybkiego podejmowania decyzji. Trzeba orientować się w wielu obszarach, a ciężko być ekspertem ze wszystkich z nich, dlatego możliwość skosultowania się z profesjonalistą jest dla właściciela bardzo ważna – mówi Pan Krystian – Dlatego cieszę się, że w ENERGOGAS Doradcy Klienta są w stałym kontakcie z klientem. Dzięki temu mam możliwość konsultacji nurtujących mnie kwestii z osobą „z branży”. Obniżyłem rachunek za energię i zyskałem Doradcę. To dwie najważniejsze korzyści z naszej współpracy. – wymienia właściciel.

 

Wszystkich Klientów z Krotoszyna i okolic zapraszamy do odwiedzenia Restauracji Cristal.

Adres i kontakt: Wincentego Witosa 53, Krotoszyn, tel.: 62 722 66 49

Śledź Cristal na Facebooku >> KLIKNIJ

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Kotka Cafe – Gdańsk

Kotka Cafe – Gdańsk

Pyszne domowe ciasta, kawa, herbata i koty.

Stowarzyszenie „Promyk” – Szczytno

Stowarzyszenie „Promyk” – Szczytno

"Promyk" koncentruje swoją działalność na wspomaganiu dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz ich rodzin.