- AKADEMIA SMART BIZNESU -

zadbaneauto.pl

zadbaneauto.pl

Firma, która zamienia stare auta w nowe, a nowe w jeszcze nowsze.

Czy wyobrażacie sobie takie miejsce, w którym stare auto zamienia się w nowe, a nowe w jeszcze nowsze?  Takie miejsce, w które każdy mężczyzna chciałby pojechać swoim autem, by wracając móc dumnie przejechać przez miasto z najjaśniej lśniącą karoserią. 

Jest takie miejsce – prawdziwe motoryzacyjne spa. To określenie chyba najlepiej opisuje działalność Pana Marcina i jego firmę zadbaneauto.pl, która specjalizuje się w pielęgnacji aut. 

Zaczyna się od dokładnego umycia karoserii, usunięciu zabrudzeń ropopochodnych i glinkowaniu rozpoczyna się korekta lakieru, a kończy na aplikacji wysokiej jakości wosku. W międzyczasie następuje czyszczenie wnętrza, a wypracana tapicerka jest zabezpieczana impregnatem. Teraz czas na zabezpieczenie szyb i felg.

Położone na odpowiednio przygotowaną powierzchnię, dają dobry efekt wizualny, nadając jej gładkości, co w praktyce zmniejsza przyleganie brudu. Ale najważniejsze, że produkt wysokiej jakości, potrafi chronić powierzchnię lakierniczą przez dwa do trzech miesięcy. – opowiada właściciel zadbaneauto.pl, Marcin Żrałek. – Nasza firma nie jest związana z żadnym branżowym producentem i jest to celowa polityka Grupy Zadbane Auto. Lata prób i błędów nauczyły nas, iż żaden wytwórca chemii samochodowej nie jest w stanie zagwarantować pełnej gamy produktowej spełniającej wszystkie nasze wymagania. 

Pasja – to pierwsze najważniejsze słowo w zadbaneauto.pl. Od tego zaczęła się cała historia, z miłości do aut. Jakość – to drugie słowo, które towarzyszy pasji :- Bieżąca kontrola usług i pracy zespołów jest naszą codziennością i na nią kładziemy największy nacisk. Klient, który oddaje do nas swoje auto, daje nam kredyt zaufania, a my dokładamy wszelkich starań by ich w żaden sposób nie nadwyrężyć.  Na przestrzeni prawie 10 lat działalności, zdobyliśmy zaufanie kilku tysięcy Klientów, wiemy jednak, że powierzenie pojazdu w obce ręce nie przychodzi łatwo – podsumowuje właściciel Grupy Zadbane Auto.

Bardzo się cieszę, że w podobny sposób pracuje ENERGOGAS. Z moim indywidualnym Doradcą Danielem rozmawiamy o ważnych dla mnie sprawach w sposób merytoryczny w miłej atmosferze. – ocenia współpracę z nami Pan Żrałek – Mam nadzieję, że moi klienci są tak zadowoleni z moich usług jak ja z tej współpracy.

O satysfakcji Klientów Pana Marcina z  usług  jego firmy świadczą liczne rekomendacje z salonów największych marek oraz rekomendacje znanych osób, które chętnie wybierają samochodowe SPA Pana Marcina.

Przygotowujemy auta do premier, przeprowadzamy rewitalizację starszych aut, przygotowujemy samochodowy lakier, tapicerkę, szyby i felgi na codzienne zmagania z ciężkimi warunkami jakie panują na drogach. Dla nas nie ma usług niemożliwych, a pielęgnacja nie ma przed nami tajemnic. – dodaje właściciel zadbaneauto.pl

Zakres usług realizowanych przez Zadbane Auto jest bardzo szeroki, aby zapoznać się z ich niesamowitymi możliwościami zapraszamy na ich stronę internetową: zadbaneauto.pl

Wszelkie niezwykłe przypadki przemian i pielęgnacji aut znajdziecie na profilu Facebook: PROFIL ZADBANEAUTO.PL

Chciałbyś przekonać się o jakości usług Zadbanego Auta – zapraszamy do ich punktów:

» Oddział Warszawa – Piaseczno

» Oddział Warszawa – Marki

» Oddział Kraków

» Oddział Rzeszów

» Oddział Wólka Kosowska

» Oddział Bydgoszcz

» Oddział Katowice

» Oddział Łódź

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Producent Domów Hanlo – Jagatowo

Producent Domów Hanlo – Jagatowo

Hanlo spełnia marzenia o domu w trybie przyspieszonym.

P jak Pysznie – Kępno

P jak Pysznie – Kępno

Jeden lokal pełen smaku i jedna "rodzina" współpracowników.